Přeskočit navigaci.

Jak nakupovat?

Od vašeho kontaktu (objednávky) až k vykládce na Vámi určeném místě.

Pro firmy nabízíme smluvní ceny a platbu fakturou. Smluvním partnerům garantujeme krátké dodací lhůty a stálý přísun nasmlouvaného materiálu ve stejné kvalitě. Většina kameniva je dostupná i pro maloobchodní prodej. Před nákupem je nutná zastávka v kanceláři firmy. Zde se domluvíte s prodejcem, který Vám může dané zboží zamluvit ( týká se především kačírků ), doporučit a zaručí se za jeho dostupnost. Při větší vzdálenosti využijte telefonickou domluvu. Neradi odmítáme zákazníky požadující dočasně nedostupné kamenivo bez předchozí objednávky.

Zákazníky si dovolujeme dělit na: maloodběratele a velkoodběratele.

Maloodběratelé

Objednaný písekkamenivo, betonovou drť či skrývku Vám můžeme dodat na přání ve stanovenou dobu a na určenou adresu. Výhodou naší dopravy je, že platíte vše přímo na místě vykládky (materiál + doprava) a neplatíte příjezdové kilometry na pískovnu a další doplňkové poplatky jako čekání a vykládku. Dopravu si můžete zajistit i sami, je však nutné předem sjednat s Vaším dopravcem platbu materiálu před odběrem v naší provozovně! Nabízíme možnost odběru menšího množství štěrkopísku do přípojného vozíku za Váš osobní automobil. Materiál a dopravu lze objednat u vedoucího provozu viz menu kontakt. Ceník dopravy se nachází v položce menu doprava.

Velkoodběratelé

V případě velko-objemových odběrů, kontaktujte přímo vedoucího provozu viz menu kontakt. Firemním zákazníkům nabízíme platbu v hotovosti na místě, nebo bezhotovostní fakturou. Firemní zákazníci mají výrazné slevy v závislosti na smluveném ročním odběru. Písek a kamenivo Vám ZDARMA naložíme moderními kolovými nakladači značky LIEBHERR!

30. 4. 2013 - Nové frakce kameniva

Právě jsme zařadili do sortimentu nové frakce praného kačírku o velikosti 16/25mm ,25/70mm a 70mm a více.

Vypsat všechny novinky

Spolupracujeme

Ing. Zdeněk Bárta (jednatel)

Mobil: 731 412 060


Libor Vrzáň (doprava + info)

Mobil: 731 412 061


Radka Hanušová (váha)

Mobil: 724 899 050 (6:00 - 15:00)

E-mail: radka.hanuska@centrum.cz

Adresa:
Těžební písková s.r.o.
Kratonohy 101
503 27 Kratonohy

Tel.: 495 451 323 

Fax: 495 451 400

Nacházíme se severně od silnice 1/11 Hradec Králové – Chlumec nad Cidlinou mezi obcemi Roudnice a Kratonohy.

Prodejní doba:
od Pondělí do Pátku
od 6:30 do 15:00 hodin

Spolupracujeme

ryby-nahled  susarna